CZ | SK | EN |
Při nákupu za více jak 2400 Kč budete mít dopravné po ČR zdarma.
košík je prázdný

O nás

Jsme firma U Holanďanů, holandský pár, který se zamilovala do České republiky. Jsou zde milí lidi a krásná příroda. V roce 2009 jsme založili v Litoměřicích společnost U Holanďanů a začali jsme dovážet a prodávat ty nejlepší sýry Gouda, které jsou dostupné v Nizozemsku. Začali jsme prodejem v Litoměřicích a na mnoha jarmarcích a farmářských trzích po celé České republice.

Postupně jsme se v následujících letech vyvinuli do společnosti, která může nabídnout více než 3000 sýrů a sýrových výrobků pro obchody, vinárny, restaurace atd. po celé České republice. Nakonec jsme se museli soustředit na velkoobchod, abychom zvládli poptávku po našich produktech.

Od chvíle, kdy jsme přestali na trzích prodávat koncovým zákazníkům, dostávali jsme řadu žádostí od lidí, kteří chtěli, aby si naše holandské sýry značky U Holanďanů od nás na přímo mohli dále kupovat. S tímto novým internetovým obchodem jim můžeme konečně nabídnout opět i tuto možnost. Důležité také je, že nyní nabízíme trochu větší kusy našich produktů za mnohem lepší ceny!

Hledat v:
Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím